půdní schody Wippro

Kvalita zpracování, špičkové parametry a promyšlené konstrukční řešení půdních schodů Wippro, řadí tyto produkty k tmou nejlepšímu, co se v daném segmentu dá pořídit. Firma Wippro se specializuje právě na výrobu půdních schodů, kde na jejich výrobcích je vidět dlouhodobý vývoj a aplikace poznatků z praxe. Koupí schodů Wippro pořizujete kvalitu pro svůj dům.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 13 ze 13 produktů
Zobrazeno 1 - 13 ze 13 produktů

Půdní schody Wippro jsou určeny pro pasivní domy.

Půdní schody Wippro představují špičku v oboru půdních schodů. Dlouholeté zkušenosti s výrobou, v praxi ověřená konstrukce a řešení detailů řadí půdní schody Wippro mezi to nejlepší co je dostupné na trhu. Půdní schody Wippro mají nadstandardní zateplení, vyřešenou problematiku tepelných mostů a kondenzace. To je předurčuje pro nízkoenergetické a energeticky pasivní domy.

Některé půdní schody jsou vzduchotěsné, ale všechny v základní verzi splňují protipožární odolnost 30 min. Konstrukčně se jedná o ocelové půdní schody se skládacím žebříkem. Unikátně je zde řešeno brzdění otevírání pomocí pneumatického madla a systému skrytých pružin. Povrchová úprava je provedena kvalitním komaxitovým nástřikem v bílé barvě.

Půdní schody Wippro nabízí komplexní řešení.

Půdní schody Wippro, to není jen vlastní výlez na půdu, ale problematika je širší. Sortiment Wippro nabízí i možnosti nadstandardní výbavy, jako ručně, či automaticky otevírané horní víka, nebo dokonce elektrické otevírání schodů s dálkovým ovládáním.

Velký důraz Wippro klade na přerušení tepelných mostů. Wippro nabízí těsnící sadu, nebo i zateplený horní kryt, kterým je možno doplnit většinu schodů Wippro.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.