Stavební pouzdro Scrigno Pratico

Moderní stavební pouzdra se k nám dostaly z Itálie. Mezi renomované italské výrobce patří firma Scrigno, která už léta dováží své pouzdra k nám. V nabídce naleznete jejich pouzdra pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Rovněž i vylehčenou variantu stavebního pouzdra Scrigno-Kit určenou pro sádrokartonové příčky.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 0 ze 0 produktů
Zobrazeno 1 - 0 ze 0 produktů

Stavební pouzdro Scrigno Pratico Gold zvládá dva průchody vedle sebe.

Stavební pouzdro Scrigno Pratico Gold se používá u průchodů umístěných vedle sebe. Principem je zavírání dvou křídel posuvných dveří do středového boxu. Scringo Pratico patří k řadě Gold, která díky speciálnímu povrchu dovoluje poskytnout celoživotní záruku na průchozí korozi.

Pouzdra řady Scringo Pratico jsou zhotoveny z profilovaných segmentů, které umožňují po zabudovaní absorbovat rozdílné roztažnosti tak nesourodých materiálů jako je zdivo a ocel. Výsledkem je absence tvorby vlásečnicových trhlin na omítce. Stavební pouzdro Scringo Pratico je vybaveno pojezdovými vozíky s ložisky, které umožňují hladký a tichý chod i pro skleněné dveře.

Samozřejmostí je možnost doplnit Scringo Pratico tichými dorazy (brzdou), či dokonce motorickým otevíráním. Scringo Pratico svým zpracováním a řešenými detaily patří k exkluzivním produktům, převyšující běžně používané stavební pouzdra.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.