Terasy Luna TWPC

Palubky Luna TWPC jsou druhem kompozitního matriálu. Jde směs dřevěných pilin a plastu. Na rozdíl od běžných WPC palubek jsou zde použity piliny z tepelně upraveného dřeva Thermowood, které vznikly při zpracování dřevěných palubek. Jako podkladový materiál se využívají právě dřevěné profily Thermowood.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 20 ze 20 produktů
Zobrazeno 1 - 20 ze 20 produktů

Dřevoplastové terasové palubky Luna TWPC.

Terasové palubky Luna TWPC jsou určená k pokládání podlah teras, zahradních chodníků a ploch kolem bazénů. Terasové palubky TWPC jsou kompozitním materiálem. Jsou vyrobeny dřevěných tepelně upravených pilin Thermowood, reycklovaného polypropylénu a plniv.

Terasové palubky Luna TWPC nevyžadují nátěry a přesto jsou odolná povětrnosti, dřevokaznému hmyzu a hnilobě. Neobsahují suky a netvoří třísky, jsou tedy příjemná na dotyk bosým chodidlem.

Jejich montáž je snadná běžnými kutilskými prostředky. Jedná se o celý systém s doplňky, hliníkovými lištami a podkladními hranoly. Ty se používají borovicové z tepelně upraveného dřeva Thermowood, kdy dochází ke snížení nasákavosti a vyloučení přírodních látek, které poskytují živnou půdu pro hmyz, houby a plísně. Takto upravené dřevo bez nátěru bez problému vydrží min. 60 let.

 

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.