Hasící přístroje

Prostředkem proti požáru v jeho prvopočátku jsou známé přenosné hasící přístroje. Jejich počet a rozmístění by řeší požární zpráva, která je součástí projektu. Ne u všech staveb je to však předepsáno. Nicméně i na chatě hasící přístroj najde uplatnění. I když se na něj dlouhou dobu ani nepodíváte v momentě, kdy bude k zapotřebí, je k nezaplacení. Námi dodávané hasící přístroje mají provedenou první cyklickou prohlídku a je o tom vystaven doklad.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 10 ze 10 produktů
Zobrazeno 1 - 10 ze 10 produktů

Pro prvotní zásah jsou po ruce hasící přístroje.

Při zpozorování prvopočátku požáru lze při použití hasících přístrojů zabránit velkým škodám. Hasící přístroje nám skýtají první pomoc v začátku hasebních prací a pokud je použijeme včas, může být požár zlikvidován zcela. Musíme však postupovat s rozmyslem. Nezapomínejme, že doba použitelnosti hasícího přístroje je dle druhu v rozsahu 10-60sekund, kdy dojde hasivo.

Hasící přístroje jsou tedy rozmístěny dle požárního plánu v budovách, ale jsou i součástí strojů, dopravních prostředků, či speciálních vozidel. Hasící přístroje jsou rozděleny dle druhu hasiva na čtyři základní typy: vodní, pěnový, sněhový a práškový. Všechny typy hasících přístrojů, musí procházet cyklickou prohlídkou certifikovanou osobou.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.