Stavební pouzdra Scrigno

Moderní stavební pouzdra se k nám dostaly z Itálie. Mezi renomované italské výrobce patří firma Scrigno, která už léta dováží své pouzdra k nám. V nabídce naleznete jejich pouzdra pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Použitím stavebního pouzdra dosáhnete úspory místa, nutného pro otevírání klasických dveří. Zároveň získáte bezbariérový prostup. Používání stavebních pouzder v moderních interiérech je trendem, kterému se přizpůsobili i výrobci dveří. Pořídit dveře a obložkovou zárubeň pro pouzdra Scrino je běžnou záležitostí.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 28 ze 28 produktů
Zobrazeno 1 - 28 ze 28 produktů

Stavební pouzdra Scrigno Stech představují standardní řešení.

Stavební pouzdro Scrigno je u nás novinkou, ale ve své vlasti patří k základním veličinám v daném segmentu. Stavební pouzdra Scrigno jsou klasické konstrukce a nabízí základní typy pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře pod označením Stech. Specialitou je sada profilů pro sestavení stavebního pouzdra pro sádrokartonové příčky pod označením Scrigno Kit. Zde odpadá běžná plechová kapsa, ta se vytvoří za pomocí dodaných profilů a profilů SDK příčky. Navíc je stavebnice pouzdra Kit variabilní hned pro několik šířek průchodů.

Stavební pouzdra Scrigno Gold řeší detaily do hloubky.

Na tuto standardní variantu pouzder Stech navazuje prémiová řada Gold. Stavební pouzdra Scrigno Gold se vyznačují pečlivým zpracováním, vyřešenými detaily s dilatacemi, doživotní zárukou na korozi a dalšími vychytávkami. Stavební pouzdra Gold nabízejí klasické typy pro jednokřídlové i dvoukřídlové dveře, zejména pak speciální typy pro paralelní zavírání, do boxu, obloukové pouzdro, nebo i varianty pro okenní žaluzie, či síta. Na zakázku lze dodat i motorické zavírání.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.