Tepelná izolace

Tuhé tepelně izolační PIR panely se používají na podstřešní izolaci podkroví. Dodávají se ve formě panelům opatřené zámkem. Jejich vlastnosti předčí klasické minerální, nebo skelné vaty. Námi nabízené desky Pamatherm jsou zavedené v programu Zelená úsporám.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 16 ze 16 produktů
Zobrazeno 1 - 16 ze 16 produktů

Progresivní zateplení PIR panely nabízí lepší izolační vlastnosti než minerální vata.

Tepelně izolační panely z polyisokianurátové pěny (PIR) jsou moderní odpovědí na vzrůstající požadavky na tepelnou izolaci zejména podkroví a střech. Panely vykazují nízký součinitel tepelné vodivosti Lambda = 0,022W/m.k čemuž nemůže konkurovat minerální vata ani polystyrén. Díky tomu izolace z PIR panelů může být tenčí a při tom dosáhne požadovaných hodnot. Tepelně izolační panely jsou opatřeny hliníkovou folií, která po přelepení spojů vytvoří parozábranu a tedy není nutná samostatná při montáži sádrokartonu. Tepelně izolační panely, a snesou i zatížení. Další předností PIR panelů je nenasákavost a tvarová stálost.

Nezanedbatelná je i snadnost a přesnost montáže. Panely jsou po celém obvodu vybaveny pérem a drážkou, pro snadné napojení. Nedochází k prašnosti, jako při manipulaci s vatou. Drobné nepřesnosti se řeší vyplněním nízkoexpanzní pěnou.

Tepelně izolační panely Pamatherm jsou zařazené v programu zelená úsporám.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.