Ciko komíny

Komínové systémy od firmy Ciko umožní rychle a efektivně vyřešit odtah spalin ve vaší budově v souladu se stavebními normami a protipožárními předpisy. V nabídce jsou třívrstvé zděné komíny, ale i nerezové komíny a kouřovody s funkcí komínu.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 20 ze 20 produktů
Zobrazeno 1 - 20 ze 20 produktů

Jednoduché a kvalitní komínové systémy od české firmy Ciko.

Komíny Ciko představují ucelený sortiment komínových dílů sestavených do certifikovaných systémů pro jednotlivé druhy paliv. Stavebnicový systém komínů Ciko umožňuje profesionálně vyřešit odvod spalin každého kotle v rodinném, či bytovém domě. Komíny Ciko se pořizují nejčastěji jako celé unifikované sestavy, na základě požadované výšky komínu a průměru, a doplněné o díly speciálně doplněné pro konkrétní stavbu.

Komíny Ciko nejsou jen keramické.

Komíny ciko v nejčastější sestavě jsou třívrstvé. Vnitřní sopouch, izolace a vnější keramický plášť. Zcela samostatnou kapitolou jsou komíny nerezové. Ty mohou být jako kompletní komíny, nebo pro bungalovy se dodávají jako svislé kouřovody instalované přímo na krb, či kamna. Samostatnou kapitolou jsou prefabrikované prostupy hořlavou konstrukcí. Ty zajistí bezpečný průchod komínů Ciko, nebo kouřovodů přes spalné konstrukce, jako jsou stropy, příčky a střechy.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.