Stavební pouzdra

Stavební pouzdro je konstrukce, které umožňuje posuvným dveřím zajíždět do konstrukce stěny. Znamená to úsporu místa. Odpadá prostor, které je potřebný pro otevření klasických otáčivých dveří. V nabídce naleznete stavební pouzdra pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře od českého výrobce JAP, nebo italského Scrigno. Šířkově pak stavební pouzdra řeší průchod od 600mm do 1200mm u jednokřídlých dveří, u dvoukřídlých pak až do 2400mm. Výška je stejná jako u klasických dveří 1970mm, nebo 2100mm.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 98 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 98 produktů

Stavební pouzdra pro posuvné dveře se prosazují stále více.

Stavební pouzdra jsou dnes již zcela běžná. Jedná se o nosnou konstrukci pro zavěšení posuvných dveří, které se otevírají do stavební konstrukce, při plném otevření nejsou vidět. Stavební pouzdra se dodávají pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře.

Dvoukřídlé stavební pouzdra mohou být otevíravá od sebe do obou stran, nebo jen jednostranně. Dalším typem pouzdra je Unibox, které umožní zavírání dveří dvou sousedních místností do společného boxu. Tyto najdou uplatnění zejména u bytových jader. Stavební pouzdra se dodávají pro běžné rozměry dveří, za příplatek je možno vyrobit i atypické. Stavební pouzdra, se liší i úpravou povrchu, a to v závislosti na tom, zda jsou určeny pro zděné nebo SDK příčky.

Pouzdra Emotive, Latente a Aktive pro moderní interiéry.

Nové řady pouzer Emotive, Latente a Aktive jdou ještě dál, než běžná stavební pouzdra. U těchto je již částečně, nebo zcela řešena otázka obložkových zárubní. Pouzdra Latente jsou předurčena pro zapuštěné obložky (v jedné linii se zdivem). Pouzdra Emotive namísto obložek jsou vybavená hliníkovým rámečkem, pouzdra Aktive dokonce žádnou obložkovou zárubeň nevyžadují, jsou ve viditelné části pohledová.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.