Asfaltový šindel

Klasický tvar šindele s nadstandardní vlastnostmi. Díky chemické modifikaci základního stavebního kamene šindele – asfaltu, je dosaženo extrémně dlouhé životnosti. Nabízíme kompletní sortiment finského výrobce Katepal, včetně dokončovacích prvků s 30letou zárukou.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 38 ze 38 produktů
Zobrazeno 1 - 38 ze 38 produktů

Střešní asfaltový šindel s 30ti letou zárukou.

Asfaltový šindel se stal již běžnou krytinou, ale není šindel jako šindel. Srovnávacím parametrem může být tloušťka materiálu, ale jen pokud se budeme zabývat běžným oxidovaným šindelem. Ten má maximální životnost 30 let. Je to dáno použitým materiálem – asfaltem, který vlivem povětrnosti a UV záření stárne. Aby se asfaltový šindel dosahoval delší životnosti, je zapotřebí chemicky modifikovat základní surovinu – asfalt (bitumen).

Asfaltový šindel Katepal z modifikovaného SBS bitumenu.

Asfaltový šindel Katepal používá jako základní surovinu upravený – modifikovaný bitumen (asfalt). Díky chemickým vylepšením je podstatně zpomalen proces stárnutí, asfaltový šindel je pružnější i za nízkých teplot, což zabraňuje jeho mechanickému poškozování. Takto upravený bitumenový šindel má životnost 50- 60 let! Při použití kompletního systému Katepal je poskytnuta záruka na celou střechu 30let.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.