Polykarbonátové desky

Polykarbonátové desky patří oblíbený materiál pro zastřešení zahradních staveb, pergol, různých přístřešků. Využívají je, jak profesionální montážníci, ale také jsou vhodné i pro hobby montáž, což ocení chataři a domácí kutilové. Desky se nabízejí v dutinkovém provedení, ale i jako plné, jako náhrada skla. Rozvoz polykarbonátových desek zajišťujeme vlastní dopravou po celé ČR.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 203 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 203 produktů

Polykarbonátové desky dodáváme v široké paletě rozměrů, tlouštěk a druhů.

Polykarbonátové desky jsou dnes již zcela běžné. Používají se jako náhrada zasklení, na konstrukci lehkých přístřešků, k zastřešení teras a pergol. Polykarbonátové desky mají široké uplatnění díky svým vlastnostem. Je to zejména vysoká pevnost a nízká hmotnost, vysoká propustnost světla a možnost ohybu desky.

Polykarbonátové desky se dodávají nejčastěji jako čiré, nebo kouřové, ale mohou být na objednávku i mléčné – opál. Nejběžněji dodávanou je jednokomorová deska o síle 10mm. Vícekomorové jsou zpravidla polykarbonátové desky větších tlouštěk, což jim dodává na tuhosti.

Zámkové a plné polykarbonátové desky jsou novinkou pro venkovní zastřešení

Paleta možností pro zastřešení pergol je opět širší. Novinkou jsou zámkové polykarbonátové desky, Ty se dodávají v šíři 250mm a jsou opatřené zámky, ve kterých je skryté kotvení. Tím je dosaženo hladkého povrchu, který neruší přítlačné lišty ani terče.

 

Další možností je plný polykarbonát. Jde o plné čiré nebo kouřové tabule polykarbonátu určené pro zastřešení pergol, nebo zasklení. Jejich výhodou je velmi dobrá průsvitnost, skoro jako u skla. Při montáži plného polykarbonátu se musí postupovat opatrně, aby nedošlo k poškrábání desek. To je totiž neodstranitelné…

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.