Polykarbonátové desky

Polykarbonátové desky patří mezi oblíbený materiál pro zastřešení zahradních staveb, pergol, různých přístřešků. Využívají je, jak profesionální montážníci, ale také jsou vhodné i pro hobby montáž, což ocení chataři a domácí kutilové. Podle účelu se polykarbonátové desky liší i svým tvarem. Základní druhy v naší nabídce jsou:

Polykarbonátová deska je velkoplošný materiál (až 2,1x7m), také je i křehká a náchylná k poškrábání. Důležitá je zde tedy logistika dopravy. Z těchto důvodů není možné desky doručovat běžnými doručovacími firmami. Rozvoz polykarbonátových desek zajišťujeme vlastní dopravou po celé ČR.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 203 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 203 produktů

Dutinkový polykarbonát dodáváme v široké paletě rozměrů, tlouštěk a druhů.

Dutinkový polykarbonát se používá se jako náhrada zasklení, na konstrukci lehkých přístřešků, k zastřešení teras a pergol. Polykarbonátové desky mají široké uplatnění díky svým vlastnostem. Je to zejména vysoká pevnost a nízká hmotnost, vysoká propustnost světla a možnost ohybu desky. Montáž je bez obtíži zvládnutelná svépomocí, jak popisuje tento návod.

Dutinkové desky se dodávají nejčastěji jako čiré, nebo kouřové, ale mohou být na objednávku i mléčné – opál. Nejběžněji dodávanou je jednokomorová deska o síle 10mm. Vícekomorové jsou zpravidla desky větších tlouštěk, což jim dodává na tuhosti.

Plný polykarbonát nahrazuje minerální sklo.

Všude tam, kde není možné použít z bezpečnostních důvodů sklo se používá plný polykarbonát. K tomu jej předurčuje jeho propustnost světla až 87%. Zároveň oproti sklu je tuhý, netříští se. Využívá se pro zasklení i pro zastřešení zahradních posezení. Při transportu a manipulaci s plným polykarbonátem je třeba zachovávat opatrnost. Dodává se s ochrannou folií, ale pokud dojde k poškrábání, je toto poškození neodstranitelné.

Trapézový polykarbonát je lehká krytina pro zahradní stavby upravená na míru.

Trapézový polykarbonát je velkoplošná tenkovrstvá krytina s profilem ve tvaru vlnek, nebo trapézu. Dodává se v deskách o šíři 1,045m a délce až 7m. Tuto délku vám upravíme na míru, dle vašich požadavků. Trapézový polykarbonát se dodává v provedení hladkém, nebo se strukturou, v barvě čiré, nebo kouřové.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.