Sloupky zábradlí

Nerezové sloupky zábradlí jsou určené pro montáž schodišťového, nebo podestového zábradlí v interiéru. Sloupky mohou být kotvené shora ke stupňům, či podlaze, nebo je lze kotvit i z boku, do čela stropu. Nabízíme sloupky hranaté nebo kulaté pro montáž podélné boční prutové výplně. Standardně se jedná o  sloupky z kartáčované nerezi, nově nabízíme i  kombinaci s bukovým dřevem.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 61 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 61 produktů

Nerezové sloupky jsou hlavní částí zábradlí.

Nerezové sloupky jsou hlavním nosným prvkem zábradlí. V nabídce jsou klasické kulaté sloupky, tak i sloupky se čtvercovým průřezem. Oba druhy mají povrchovou úpravu kartáčováním.

Při výběru nerezových sloupku musíme zohlenit několik kritérií. Na jejich umístění, na schodišti, pak závisí jaký druh zvolit, zda podestové s rovným krčkem, nebo schodišťové s krčkem opatřeným kloubem. Dalším kritériem pro výběr nerezových sloupků je kotvení, které může být shora nebo z boku schodiště. Boční výplň pak nabízíme pouze podélnou prutovou. Je nejprodávanější a i nejjednodušší na montáž. Dle zamýšleného počtu prutů pak musíme vybrat sloupky zábradlí s příslušným počtem úchytů. Speciální nerezové sloupky se používají pro osazení zábradlí na francouzský balkon.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.