Oplocení

Vlastnictví, nebo užívání objektu znamená i nutnost se postarat o přilehlý pozemek. To zpravidla vyžaduje oplocení (nejedná-li se o pole, nebo les). Po oplocení požadujeme především funkčnost, dlouhou životnost s pokud možno minimem údržby a u rodinných domů je důležitý i vzhled oplocení. Nabízíme plotovky plastové, nebo  z kompozitního materiálu WPC, které rozhodně vydrží hodně dlouho. Zatím co výplňové 3D plechy, nebo perforované plechy už si o nějakou tu údržbu řeknou.

Novinkou jsou hliníkové lamely. S pomocí hliníkových lamel a úhelníku lze snadno smontovat samonosná výplňová pole. A to vše doma za použití běžného nářadí.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 93 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 93 produktů

Nabízíme speciální plotové prvky pro oplocení pozemku.

Materiály pro oplocení pozemku jsou rozmanité a jejich druhová pestrost by vydala na samostatný eshop. Pokud tedy pomineme pletiva pletená, svařovaná, nebo svařované sítě, stále zbývají různé zděné, či oplocení z prefabrikovaných panelů. V naší nabídce najdeme oplocení najdeme něco jiného.

Plastové plotovky, ať už probarvené, nebo i UV odolné, potažené Renolitovou folií. Práce s nimi je velmi podobná jako s oplocením z klasických dřevěných planěk.

Další skupinou oplocení jsou ploty z WPC materiálu, dodávané pod značkou DuoWuse.

Poslední v nabídce oplocení jsou výplňové ocelové plechy. I ty jsou dodávané ve dvou provedeních. jako lisované s 3D vzorem, nebo perforované, z nichž notoricky známým zástupcem je tahokov. Plechy se dodávají jako černé, nebo pozinkované.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.