Terasy

Co více může symbolizovat víkend, pohodu na zahradě, než zahradní posezení a to znamená terasu. Od zahradní terasy chceme, aby dobře vypadala, měla dlouhou životnost a vyžadovala minimum údržby. Takové materiály existují a jsou zde v nabídce. Jde o dřevěné palubky z tepelně upraveného dřeva – Lunadeck a kompozitní palubky WPC a TWPC. Při pokládce teras jistě využijete stavitelné terasové podstavce Pedestal. Alternativou může být použití pryžové dlažby.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 189 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 189 produktů

Žádné zahradní posezení se neobejde bez kvalitní terasy.

Pergola, terasa, zahradní posezení, bazénový chodník, to jsou prvky, které se řeší, až na závěr stavby, ale jejich konstrukce a design výraznou měrou ovlivní celkový dojem stavby. Z toho důvodu je dobré si promyslet, jaké zvolit řešení, jaký materiál. Z tohoto hlediska jsou dvě hlavní cesty. A to konstrukce z čistě přírodního materiálů – dřevěné palubky, nebo z kompozitního materiálu – dřevoplastu – terasové prkna WPC.

Dřevěné terasové palubky nabízíme z tepelně upraveného dřeva Lunawood nebo sibiřského modřínu. Kompozitní palubky pak klasické WPC, nebo v kombinaci z pilin z tepelně upraveného dřeva a plastu – TWPC. Významnou kapitolou je pak terasová pryžová dlažba. Tato dlažba se používá jak pro terasy, zahradní chodníky, tak v protipádovém provedení jako povrch dětských hřišť a sportovišť.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.