Plastové okapy

Plastové okapy pro obytné domy i zahradní stavby. Výhodou plastových okapů je jejich rychlá a snadná montáž – pouze zacvaknutím spojek, přířez na míru rovnou na stavbě. Odpadá tak nutnost použití speciálních nástrojů na pájení. Plastové okapy jsou bezúdržbové a vyznačují se dlouhou životností.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 28 ze 28 produktů
Zobrazeno 1 - 28 ze 28 produktů

Okapy jsou nedílnou součástí každé střechy.

Již dávno střešní plastové okapy nejsou pouze z pozinkovaného plechu, nebo mědi. Škála materiálu je hodně široká. Tím také se rozšiřuje i řada užitných vlastností a také cen. Je těžké najít dobrý poměr ceny a užitných vlastností. Mezi okapy takové požadavky nejlépe splňují plastové okapy. Jsou lehké a přitom pevné. Vyrábí se z probarveného PVC odolného UV záření. Oproti kovovým nabízí lepší samočistící schopnost a hladší odtok vody.

Plastové okapy se nemusí natírat, nepodléhají korozi ani hnilobě. Jsou odolné mrazům, střídání teplot a kyselým dešťům. Plastové okapy neobsahují těžké kovy, proto lze dešťovou vodu dál použít k zalévání zahrady. Dalším plusem je snadná montáž. okapy se spojují pouze zacvaknutím, nebo nasunutím. Tím je vytvořen rozebíratelný spoj. Na plastové okapy je poskytovaná záruka 10let.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.