Fasádní dřevěné palubky

Fasádní palubky z tepelně upraveného dřeva Thermowood vynikají extrémně dlouhou životností, bez rizika napadení dřevokazným hmyzem, plísní či hnilobou. A to i bez použití drahých cyklických nátěrů. Vyšší pořizovací náklady se tak vrátí v dlouhé životnosti palubek.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 14 ze 14 produktů
Zobrazeno 1 - 14 ze 14 produktů

Min. 30 let Vám vydrží dřevěné fasádní palubky Thermowood!

Ano. Dřevěné fasádní palubky ošetřené progresivní technologii Thermowood odolají povětrnosti, dřevokaznému hmyzu a hnilobě min 30 let, bez povrchové úpravy. Fasádní palubky z borovice jsou opakovaně zahřívány na teplotu až 212 stupňů a zároveň propařovány.

Po tomto procesu dřevěné palubky ztratí veškeré výživové látky pro hmyz, mechy a plísně a tím je zabráněno jeho napadání těmito škůdci. Další výhodou je uzavření buněčné struktury dřeva, čímž je snížena jeho nasákavost o 50%. Proto, není nutno dřevěné fasádní palubky natírat. Drobnou nevýhodou neošetřeného dřeva je jeho šednutí, což je přirozená vlastnost každého dřeva.

Kdo tedy chce mít fasádu stále jako novou, pak musí dřevěné palubky natřít vodouředitelným olejovým nátěrem Owatrol Aqauadecks. Pokud je neošetřená fasáda již zašlá, nic není ztraceno. Pro odstranění šedi máme v nabídce odstraňovač dřevní Owatrol Net - Trol. Použitím místního obnovitelného dřeva ochráníme deštný prales, jehož exotické dřevo je používáno právě na obklady fasád.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.