Odtokové žlaby

Nabídka odtokových žlabů a vpustí. Nabízíme nerezové žlaby značky Kesmet v délce až 1,2m. Výhodou těchto žlabů je malá potřebná tloušťka podlahy, postačí minimálně 65mm. Žlaby a vpusti jsou dodávané včetně sifonu. Ten může být plastový, nebo rovněž z nerezi. Oblíbené jsou v poslední době žlaby pro obklad, které neruší dlažbu nerezovou mřížkou, ale jsou uzpůsobené pro nalepení dlažby.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 90 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 90 produktů

Odtokové žlaby slouží k vytvoření bezbariérového sprchového koutu.

Odtokové žlaby, někdy nazývané sprchové nebo odvodňovací žlaby jsou odpadní systémy, které je možno zasadit přímo do podlahy koupelny. Tím odpadá pořizování prefabrikované vaničky, nebo její výroba na stavbě, jak tomu bylo dříve. Odtokové žlaby jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, některé včetně odpadního sifonu. Takové odtokové žlaby mají malou výšku – 65mm a lze je tak skrýt do podlah většiny koupelen. Hlavní výhodou, kterou poskytují odvodňovací žlaby, je krom úspory financí hlavně bezbariérový sprchový kout. 

Odtokové žlaby se standardně zakrývají mřížkou s různým designem, ale lze použít i žlab, který má odtok po obvodu a na střed je položená stejná dlažba jako na podlaze. Tyto odtokové žlaby nenarušují podlahu a jsou takřka neviditelné. Odtokové žlaby můžou být umístěny uprostřed sprchového koutu, nebo i těsně u zdi. Dle tvaru pak dělíme odtokové žlaby na liniové a rohové. Ty jsou vhodné pro kouty, kde je spád ze dvou stran. Zvláštní kategorií jsou pak podlahové vpusti.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.