Okenní parapety

Okenní parapety nabízíme venkovní, ze silnostěnného hliníkového plechu ohýbaného za tepla, lakovaného práškovou barvou a vnitřní plastové, nebo z voděodolné dřevotřísky. Samozřejmostí je délkový přířez na míru u všech parapetů, a v případě vnitřních parapetů je možné i krácení šířky.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 59 ze 59 produktů
Zobrazeno 1 - 59 ze 59 produktů

Okenní parapety jsou malou ale důležitou částí okna.

Okenní parapety chrání spodní část okenního otvoru proti povětrnostním vlivům. Okenní parapety lze dle použití rozdělit na parapety venkovní a vnitřní. Venkovní okenní parapety nabízíme v provedení extrudovaný hliník, kdy parapet je ohýbaný již za tepla. Ten pak vyniká svou tuhostí díky tloušťce plechu až 2mm. Boky se osazují nejčastěji plastovými pod omítkovými krytkami. Můžeme dodat i hliníkové lakované krytky v provedení před omítkou i po omítce. Hlinkové okenní parapety lze na objednávku opatřit i krytkou pro nároží, nebo kout.

Vnitřní okenní parapety jsou součástí designu interiéru.

Interiérové okenní parapety krom ochranné funkce plní hlavně estetickou. Zde je na investorovi, zda dá přednost přírodním dřevotřískovým parapetům, nebo plastovým. Obě skupiny nabízejí širokou škálu designů imitujících kámen, nebo dřevo. Okenní parapety se tak stávají výrazným prvkem interiéru.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.