Fasádní plastové palubky

Moderní lehký materiál určený pro zavěšené fasády a podbití střech. Plastové palubky nabízíme se ve třech kvalitativních kategoriích. Základní hobby provedení – probarvené palubky Color, UV odolné Profi ASA a palubky s UV odolnou designovou folií Profi Dekor. Součástí systému jsou doplňkové montážní lišty.

Obecně fasádní plastové palubky, oproti dřevěným, poskytují celou řadu výhod. Jsou lehké, odpadá nutnost opakovaných nátěrů, nepodléhají hnilobě ani dřevokazným škůdcům. Nehrozí vypadávání suků. Fasádní plastové palubky jsou vhodné pro svépomocnou montáž.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 52 ze 52 produktů
Zobrazeno 1 - 52 ze 52 produktů

Plastové palubky už nebudete muset cyklicky natírat.

To je jedna z hlavních předností plastových palubek. Bezúdržbový provoz, znamená úsporu nákladů. Plastové palubky na rozdíl od dřevěných nepodléhají hnilobě, plísním ani dřevokaznému hmyzu. Jsou náchylné na působení tepla a UV záření. Proto je zapotřebí věnovat pozornost už výběru plastových palubek.

Plastové palubky jsou na fasády, ale některé jen na podbití.

Dobrým vodítkem je i cena palubek. Levnější plastové palubky jsou jen probarvené, mají tenčí stěny a jsou tak náchylnější k větší tepelné roztažnosti. Zpravidla i nemají UV filtr a hrozí vyblednutí. Této palubky jsou vhodné pro podbití střech, do interiéru, na fasádu jen omezeně. Námi nabízené plastové palubky Color při dodržení návodu na fasádu přijít mohou, ale protože postrádají UV filtr, bude docházet k blednutí barvy. Plastové palubky vhodné na fasády jsou pouze ty s UV filtrem. Nabízíme tři duhy – Profi, Profi ASA a foliované Profi Dekor. Ty jsou potažené renolitovou „okenářskou“ folií a můžeme tedy vybrat stejný dekor palubky, jaká mají plastová okna.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.