Návod k montáži interiérových obkladů Kerradeco
Další video návod k montáži tentokráte interiérových obkladů Kerradeco.
Montáž točitých schodišť Arké
Schodiště Arké vyžadují při montáži pečlivost a postup dle návodu. Jednou vidět je však lepší než si to pět krát přečíst. Přinášíme videonávody pro montáž schodišť Arké přímo od výrobce. První skupinou jsou schodiště točitá, tři interiérová a jedno pro venkovní použití.
Videonávod k instalaci stavitelných podstavců a terčů Eterno Invica
Stavitelné podstavce a terče od italského výrobce Eterno Invica znamenají jednoduché a rychlé řešení pro vaše venkovní chodníky, dlažby a terasy. Hlavním přínosem je snadné výškové seřízení finální podlahy (terasových palubek, nebo velkoformátové dlažby). Nezanedbatelným bonusem pak vytvoření prostoru pod podlahou, kde můžem skrýt technické rozvody. (elektro, kanalizace...)
Lepení obkladů Dřevoflex na fasádu
Flexibilní obklady Dřevoflex věrně imitují barvou i strukturou povrchu přírodní dřevo. Narozíl od něj nepodléhají hnilobě ani hmyzu a nevyžadují cyklickou údržbu nátěry.
Montáž nerezového komínu Complex D a izolace prostupů.
Nerezové komíny se mimo jiné vyznačují rychlou montáží. Nedílnou součástí montáže nerezového komínu je izolace komínového tělesa při průchodu přes spalné konstrukce. Oboje si ukážeme na níže uvedených videích.
Návod k montáži půdních schodů JAP.
Montáž schodů JAP ve zkratce na videu, včetně českého komentáře. Nic složitého, pokud víte jak na to. Takže od teď se profesionálům můžete směle vyrovnat...
Videonávod k montáži stavebního pouzdra JAP
Instruktážní návody k montáži jednokřídlých i dvoukřídlých stavebních pouzder, jak do zděné, tak i sádrokartonové příčky. K videu je i český komentář.
Návod k lepení obkladů IMIT - Keraton
Instruktážní videa k lepení vylehčených betonových obkladů KeraTon pro interiér, i fasádu. Použití originál stavební chemie, správný postup při spárování. Pro odborníky jistě nic nového, pro laika neocenitelné. Jednou vidět, znamená více něž 10x o tom číst.
Montáž zastřešení z polykarbonátových desek Makrolon
Jednou vidět, je lépe než 10x o tom číst. Instruktážní návod k montáži dutinkových polykarbonátových desek Makrolon. Hlavní zásady, co si ohlídat a doporučení z praxe.
Návod k montáži vchodové stříšky Lightline
Ukázka montáže vchodové stříšky Lightline.
Zaměření okenních parapetů
Dvakrát měř, jednou řež. To je stará pravda, která u okenních parapetů platí dvojnásob. Jde o pohledový prvek, který pokud je před osazením větší, lze jej přiříznout, pokud je však menší, je k ničemu, musí se vyhodit. Jak tedy správně postupovat, aby objednaný parapet bez problémů seděl?
Video návod k lepení cihelných obkladů Izoflex
Video návod pro aplikaci fasádních cihelných obkladů Izoflex. Snadno a rychle. Zní to jako reklamní klišé. Ostatně posuďte sami...
12
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.
Zpracování dat
Schovat