Pryžová dlažba

Pryžová dlažba se používá jako bezpečný, protipádový povrch sportovišť a dětských hřišť, ale lze je použít i kolem bazénů a na zahradách. Pryžová dlažba je vyrobená z recyklované pryže, pojiva a barviv. Dodává se nejčastěji ve formátů čtverce 500x500mm, ale lze dodat i zámkovou dlažbu, nebo i pryžové obrubníky.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 32 ze 32 produktů
Zobrazeno 1 - 32 ze 32 produktů

Pryžová dlažba je bezpečný povrch pro dětská hřiště.

Pryžová dlažba je určená do exteriéru, především jako bezpečný povrch pro dětská hřiště a sportoviště. Pro tento účel je certifikovaná jako tzv. protipádová dlažba. Rozhodujícím faktorem pro volbu správné tloušťky pryžové dlažby je dopadová výška instalovaných prolézaček. Tato hodnota je stanovena projektem, nebo doporučením výrobce příslušné atrakce. Pryžová dlažba se klade na sucho, nebo je možné jí lepit k podkladu polyuretanovými lepidly. Výhodou je možnost úpravy tvaru řezáním a to i pro oblé plochy, které jsou běžnou dlažbou obtížně řešitelné.

Nezanedbatelné je i ekologické hledisko. Pryžová dlažba se vyrábí z recyklované gumy. Oblast použití se neomezuje jen na dětská hřiště, ale pryžová dlažba může být použíta i ve stájích, pro venkovní garážová stání, nebo na zahradě jako chodníky, či pochůzí plochy kolem bazénů. pro tyto účely nemusí být použita protipádová dlažba, ale používá se levnější alternativa - pryžová dlažba pro terasy. Pryžová dlažba se krom standardních odstínů, na objednávku, dodává v jakékoliv barvě.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.