Zábradlí

Široká nabídka prvků pro montáž balustrád, samostatných madel, nebo schodišťových zábradlí. Nabídka obsahuje jednak samostatné nerezové sloupky zábradlí, ať již kulaté, nebo hranaté, pro instalaci shora, nebo boční kotvení. Dále zde naleznete madla na schodiště, dřevěná, nebo nerezová, výplň zábradlí a propojovací a kotevní prvky. Z těchto prvků lze sestavit prakticky jakýkoliv tvar schodišťového, nebo podestového zábradlí v interiéru. Zábradlí je plně smontovatelné, nevyžaduje svařování.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 162 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 162 produktů

Zábradlí je ochranným a estetickým prvkem.

Zábradlí nás především ochraňuje před pádem. Zábradlí nalezneme prakticky všude, jak v exteriéru, tak i interiéru. Venkovní zábradlí se nachází kolem domovních vstupů, nákladových ramp a na balkonech. Vnitřní zábradlí je nejčastěji schodišťové a na balustrádách. Musí splňovat požadavky normy, to je pevnost, rozměry, vzdálenost sloupků a jiné. Pro zábradlí je důležité i estetické hledisko. Nabízí se široká paleta materiálů a systémů. Mezi nejoblíbenější je nerezové zábradlí.

Nerezové zábradlí pro venkovní i vnitřní použití.

Nerezové zábradlí je pevné, odolné a lze je použít jak v interiéru tak i exteriéru. Pouze pro agresivnější prostředí je nutno vybrat vyšší třídu nerezi – AISI 316. Pro interiéry je možno použít i dřevěné madlo. Nerezové zábradlí nabízí ucelený systém stavebnice, kde pomocí jednotlivých komponentů je možno vyřešit každý tvar a půdorys. Toto nerezové zábradlí lze zvládnout instalovat i svépomocí. Nerezové zábradlí umožňuje kotvení sloupků jak shora, tak i z boku schodiště. Standardní výplní polí jsou vodorovné nerezové pruty, ale je možno dodat i lankovou výplň. V nabídce je i nerezové zábralí pro francouzský balkon.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.