Zábradlí

Montované zábradlí zahrnuje širokou nabídka prvků pro montáž balustrád, samostatných madel, schodišťových, venkovních nebo vnitřních zábradlí. Jednotlivé komponenty jsou vzájemně kompatibilní, tak aby vytvořili stavebnicové zábradlí, zvládnutelné i svépomocnou montáží.

Stavebnice zábradlí se skládá z těchto hlavních prvků:

Z těchto prvků stavebnicového zábradlí lze levně sestavit jakýkoliv tvar zábradlí. Zábradlí je plně smontovatelné, nevyžaduje svařování.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 162 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 162 produktů

Zábradlí je ochranným a estetickým prvkem.

Zábradlí nás ochraňuje před pádem a nalezneme jej prakticky všude, jak v exteriéru, tak i interiéru. Venkovní zábradlí se nachází kolem domovních vstupů, nákladových ramp a na balkonech. Vnitřní zábradlí lemuje schodiště a balustrády. Zábradlí musí splňovat požadavky normy, to je pevnost, rozměry, vzdálenost sloupků a jiné. Pro zábradlí je důležité i estetické hledisko. Toto splňuje naše nerezové stavebnicové zábradlí.

Montované zábradlí z nerezi je vhodné pro venkovní i vnitřní použití.

Nerezové zábradlí je pevné, odolné a lze je použít jak v interiéru tak i exteriéru. Pouze pro agresivnější prostředí je nutno vybrat vyšší třídu nerezi – AISI 316. V interiéru je možno použít i dřevěné prvky, jako madlo, či sloupky. Nerezové zábradlí nabízí ucelený systém stavebnice, kde pomocí jednotlivých komponentů je možno vyřešit každý tvar a půdorys. Nerezové zábradlí umožňuje kotvení sloupků jak shora, tak i z boku schodiště. Standardní výplní polí jsou vodorovné nerezové pruty, ale je možno dodat i lankovou výplň. V nabídce je i nerezové zábradlí pro francouzský balkon.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.