Interiérové obklady

Interiérové obklady patří už mezi dokončovací práce stavby, případně lez jimi obkládat dodatečně, již hotový interiér. V nabídce jsou plastové obklady Vilo. V podstatě jsou to plastové palubky o šířce 250mm, s tím, že spoj na péro a drážku je po sestavení bez rušivé mezery, jako je tomu u fasádních palubek. Dalším designovým prvkem jsou zatím málo známé pěnovkové obklady určené k dekorativnímu lepení motivů v interiéru.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 124 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 124 produktů

Plastové palubky a obklady pro interiéry.

Plastové palubky jsou vhodné i pro interiérové použití. Předností je bezesparý a omyvatelný povrch. Plastové palubky najdou své uplatnění v koupelnách, kuchyních, ale i ve veřejných místnostech, jako recepce, haly a podobně. Plastové palubky se mohou lepit přímo na zdivo, nebo montovat jako fasádní na dřevěný, nebo kovový rošt. Ať už použijete plastové palubky na celé stěny, nebo jen části, stanou se výrazným dekorativním prvkem interiéru.

Interiérová palubka nemusí na první pohled prozrazovat, že je z plastu. Škála designových povrchů je široká a dokonale imituje přírodní materiály – dřevo, či kámen, nebo zobrazuje abstraktní motivy.

Zde je zapotřebí se rozhodnout, zda budeme požadovat jednolitou plochu se stejným dekorem, jako je tomu u palubek Vilo, nebo zvolíme plochu složenou z jednotlivých motivů – Vilo Modern. V prvém případě nezáleží na pokládce, zda vodorovně, nebo svisle. Ve druhém je zapotřebí pokládat jednotlivé panely v určeném pořadí (a zpravidla pouze svisle), tak aby okraje motivů na sebe plynule navazovali.

Interiérové obklady - moderní design i pro náročné.

Nově jsou v sortimentu 3D obklady O! Bubble z měkké pěnovky. Obklady jsou určené pro neotřelé designové dokončení interiéru. Tlumí zvuk, jsou měkké a jsou tedy vhodné i pro dětské pokoje, či do mateřských školek. Nabízí se v 9 tvarech a 52 pastelových barvách.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.