Zahradní mobiliář

Veškeré užitkové předměty, nebo i drobné stavby, které lze použít na zahradě lze souhrnně pojmenovat zahradní mobiliář. V našem případě to zahrnuje především zatravňovací dlažby, které lze použít na výstavbu chodníků, nebo parkovacích stání. Oblíbeným doplňkem jsou i zahradní umyvadla v retro designu, nebo bočnice pro výrobu zahradních laviček.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 22 ze 22 produktů
Zobrazeno 1 - 22 ze 22 produktů

Zahradní mobiliář zahrnuje sortiment od zahradního nábytku až dlažbu.

Je to velmi obsáhlý sortiment, který by se dal zařadit do kapitoly zahradní mobiliář. Není, proto cílem obsáhnout vše, ale naše nabídka se zaměřuje na zajímavé produkty zahradního mobiliáře. Zde sledujeme především poměr cena – výkon.

V nabídce našeho zahradního mobiliáře naleznete především plastovou zatravňovací zátěžovou dlažbu Geosystém, která je vhodná i pro parkovací stání. Velmi oblíbené jsou zahradní umyvadla, která imitují historická litinová umyvadla. Dnes jsou však vyráběna ze slitiny hliníku a jsou oproti litinovým lehká. Zahradní mobiliář je doplněn o zahradní lucerny a svítidla, či rámy laviček.

Jak je uvedeno v úvodu, zahradní mobiliář je široký sortiment a pokud narazíme na zajímavé produkty, určitě je zařadíme do prodeje.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.