Panely Kerradeco

Panely Kerradeco jsou určené pro obkládání stěn v interiéru a to lepením, nebo šroubováním na dřevěný rošt. Tuhý panel se nekroutí, je odolný mechanickému poškození. Panely Kerradeco jsou opatřené pérem a drážkou. Po vzájemném spojení je spára téměř neznatelná. Nabízíme paletu velmi podařených a působivých designů, které dokážou interiéru vtisknout neopakovatelnou atmostéru.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 26 ze 26 produktů
Zobrazeno 1 - 26 ze 26 produktů

Interiérový obklad pro náročné – obklady Kerradeco

Obklady Kerradeco jsou určené pro obkládání stěn v interiéru. Obklady se kladou svisle, jsou opatřené pérem a drážkou, které do sebe perfektně zapadá. Výsledná obložená plocha je tak celistvá, beze spár a znatelného napojení. Samotný obklad je, na rozdíl od interiérových plastových palubek, plný tvořený hutnou plastovou pěnou. Tím je obklad Kerradeco velmi pevný, odolný, ale i poměrně těžký. Díky tomu mají obklady akusticky izolační vlastnosti.

Povrch obkladu Kerradeco je reliéfní opatřený odolným potiskem. Systém obkladu Kerradeco obsahuje i dokončovací lišty, jako je tomu u ostatních plastových obkladů. Na rozdíl od nich však, jsou dokončovací lišty vyrobené z hliníku. Čímž jsou pevné a esteticky působí jako luxusní prvky.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.