Vnitřní parapety

Plastové vnitřní parapety nabízíme ve třech cenových skupinách. Obyčejné s PVC folií, střední třídu opatřené folií Alfa a parapety s UV odolnou renolitovou folií. Dřevotřískové parapety mají na výběr z různých druhů bočních ukončení. Od běžných plastových krytek, až po vytvoření ABS hrany.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 47 ze 47 produktů
Zobrazeno 1 - 47 ze 47 produktů

Vnitřní parapety na míru, délkově i šířkově.

Vnitřní parapety skutečně prodáváme nařezané na míru. Možný je nejen délkový, ale i šířkový přířez. Maximální šíře vnitřních parapetů je 600mm včetně nosu. Vnitřní parapety dodáváme ve dvou druzích: plastové a dřevotřískové. Plastové parapety jsou lehké, tvarově stálé, nepodléhají plísním, ani dřevokaznému hmyzu.

Vnitřní plastové parapety se dodávají se třemi provedeními potahové folie. Nabízíme ekonomické řešení s PVC folií, standardní s Alfa folií až po exclusive s Renolitovou folií. Vnitřní plastové parapety jsou bočně ukončené krytkou.

Dřevotřískové parapety jsou dlouho oblíbenou klasikou. Dodávané s vrchní designovou folií a spodní protitažnou. Boky se opatřují krytkami, zažehlovací fólii, nebo ABS hranou.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.