Terasové palubky

Základem zahradní terasy jsou terasové palubky. Na ty jsou kladené nároky na jejich životnost, odolnost a příjemný vzhled. Nabízíme palubky dřevěné a kompozitní. Dřevěné palubky Lunadeck z tepelně zpracovaného dřeva dodáváme s povrchem hladkým, nebo protiskluzovou úpravou antislip. Kompozitní palubky jsou vyrobené z dřevěných pilin a plastu. Eliminují tak výskyt suků, nebo jiných kazů materíálu.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 39 ze 39 produktů
Zobrazeno 1 - 39 ze 39 produktů

Dřevěné terasové palubky přenesou přírodu až na Váš práh.

Dřevěné terasové palubky jsou nejdéle používaným materiálem pro konstrukci teras. Dnes se nabízejí pro tento účel exotická tvrdá dřeva s vysokou životností v exteriéru. Tato jejich přednost je vyvážená vysokou pořizovací cenou, velkým odpadem při vyřazování křivých a hmyzem poškozených kusů a následnou náročnou údržbou. Jako levnější, a co do životnosti srovnatelnou alternativou, se jeví dřevěné terasové palubky z tepelně upravené borovice technologii Thermowood. Díky této technologii jsou terasové palubky i bez ošetření vzdorovat povětrnosti, hmyzu a hnilobě min. 30let!

Terasové prkna WPC - terasa bez suků a třísek

Terasové prkno WPC je složeným materiálem z plastu – nejčastěji polypropylénu a dřevěných pilin. Obrovskou výhodou této terasové palubky je její rovnost, absence třísek a suků, kazících estetický dojem. O terasu z WPC terasových palubek se po dokončení nemusíme dále již starat, odpadá natírání, což znamená nemalou finanční úsporu. Kombinací obou systémů - dřevěných pilin z tepelně upraveného dřeva Lunawood a plastu vznikly terasové palubky Luna TWPC.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.