Madla zábradlí

Stěnová madla se využívají jako doplňky schodišťových zábradlí, nebo v nemocnicích a zařízeních pro seniory, jako pomocná opora kolem dlouhých chodebních zdí. Madla se dodávají jako stavebnice - sada, včetně držáků a koncovek, nebo lze je pořídit jako metráž a držáky pořídit zvlášť.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 68 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 68 produktů

Madla zábradlí i samostatná madla, dodáváme dřevěná nebo nerezová.

Madlo může být umístěné na schodišti, nebo samostatně na zdi. Schodišťová madla osazujeme na sloupky a pokud je balustráda až ke zdi, je vhodné madlo čelně kotvit i ke zdi. Schodišťové madlo by mělo být celé propojené v jeden celek, a to i při změně směru, nebo sklonu schodiště. Tím madlo celé zábradlí zpevní. K tomu slouží celá škála spojek, kolínek a propojení jak pro dřevěná madla, tak i madla nerezová.

Samostatná madla se osazují na zeď protilehlou zábradlí. Zde sice být dle normy nemusí, ale pokud je bydlení pro seniory, je to vhodné. Stejně tak v nemocnicích a zdravotnických zařízeních se osazují vodorovná boční madla na chodbách. Madla dodáváme nerezová, nebo dřevěná. Nerezová jsou pouze kulatá, dřevěná mohou mít i hranatý průřez. Použité dřevo je masiv, buk, nebo dub.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.