Dutinkové desky

S dutinkovými polykarbonátovými deskami se setkal asi každý. Je to nejběžnější materiál pro zastřešení drobných zahradních staveb, pergol a dalších. Polykarbonátové desky nabízíme v nařezaných formátech až do rozměru 2,1x7m v provedení čirém, nebo bronz. Speciálním druhem pro zastřešení jsou zámkové desky Click. Rozvoz polykarbonátových desek zajišťujeme vlastní dopravou po celé ČR.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 144 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 144 produktů

Dutinkové polykarbonátové desky jsou synonymem pro zastřešení pergol.

Je to tak. Nekorunovaným králem zastřešení zahradních staveb jsou dutinkové, nebo jinak komůrkové desky. Jejich oblíbenost plyne z vysoce užitných vlastností. Dutinkové desky jsou lehké, a při tom velmi pevné.

Při dobře zvolené tloušťce a dimenzování podpor, takto provedená střecha vydrží dlouhá léta. Dutinkové desky odolávají mrazu, i slunci. Jejich jediným nepřítelem je krupobití, ostatně jako každé plastové krytiny, nebo sklolaminátu.

Polykarbonátové dutinkové desky jsou průsvitné a to jak v čirém, tak i kouřovém provedení. Některé druhy jsou opatřené speciálním povrchem – FROST, které rozptyluje sluneční svit a tím zabraňuje vzniku skleníkového efektu. Posezení na zahradě, pod takovou pergolou skýtá opravdový odpočinek a relaxaci.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.