Dutinkové desky

S dutinkovým polykarbonátem se setkal asi každý. Je to nejběžnější materiál pro zastřešení drobných zahradních staveb, pergol a dalších. Polykarbonátové desky nabízíme v nařezaných formátech v provedení čirém, nebo bronz, někdy označované jako kouřové. Dostupné šířky jsou 2,1m, a polovina 1,05m. Délky od 1-7m. Speciálním druhem pro zastřešení jsou zámkové desky Click. Vždy však jde o velkoplošný materiál, choulostivý na přepravu a manipulaci. Rozvoz polykarbonátových desek zajišťujeme vlastní dopravou po celé ČR. Cena je paušální, bez ohledu na množství a místo dodání.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 144 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 144 produktů

Dutinkové polykarbonátové desky jsou synonymem pro zastřešení pergol.

Je to tak. Nekorunovaným králem zastřešení zahradních staveb jsou dutinkové, nebo jinak komůrkové desky. Jejich oblíbenost plyne z vysoce užitných vlastností. Polykarbonátové desky jsou lehké, a při tom velmi pevné, propouští světlo.

Při dobře zvolené tloušťce a dimenzování podpor, takto provedená střecha vydrží dlouhá léta. Jak na to popisuje tento návod k montáži polykarbonátových desek. Dutinkový polykarbonát odolává mrazu, i slunci. Jeho jediným nepřítelem je krupobití, ostatně jako každé plastové krytiny, nebo sklolaminátu.

Polykarbonátové desky jsou průsvitné, a to jak v čirém, tak i kouřovém provedení. Některé druhy jsou opatřené speciálním povrchem – FROST, které rozptyluje sluneční svit a tím zabraňuje vzniku skleníkového efektu. Posezení na zahradě, pod takovou pergolou skýtá opravdový odpočinek a relaxaci.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.