Fasádní plastové palubky Profi

Fasádní palubky Profi jsou určené k obkladu fasád a podbití. Oproti běžným probarveným palubkám mají silnější stěny, celkově jsou prostorově tužší. Jsou vyrobené z plastu s UV stabilizovaným pigmentem. Plastové palubky Profi se dodávají pouze ve světlých odstínech. Z toho důvodu jsou vhodné i na osluněné plochy a představují ekonomické řešení, při dosažení vysoké užitné hodnoty fasády.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 8 ze 8 produktů
Zobrazeno 1 - 8 ze 8 produktů

Fasádní palubky Profi, UV odolné palubky za přijatelnou cenu.

Plastové palubky Profi jsou vyrobené z tuhého PVC-U plastu, odolného UV záření. Jsou probarvené v celé hmotě a obsahují UV stabilizaci pigmentu. Na osvícených plochách fasád nebudou blednout, jako je tomu u běžných probarvených palubek. Plastové palubky je systém s ukončovacími lištami a montážními doplňky. Pro lepší seznámení je zde podrobný návod k montáži.

Velkou výhodou jsou silnější stěny palubky a žeber. Tím je zaručena jejich prostorová tuhost, celková vyšší odolnost, a menší tepelná roztažnost. Rovněž tvarem se fasádní palubky Profi, liší od běžných. Průřez palubky (systém péro – drážka) umožňuje lepší zacvaknutí palubek do sebe a počítá s použitím montážních klipů P872, pro které je na rubové straně připraven výřez. To umožní hladší dosednutí plastových palubek na připravený montážní rošt.

Plastové palubky Profi představují profesionální řešení za přijatelné peníze.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.