Obklad Vilo

Plastové interiérové obklady Vilo jsou určené k obkladu stěn, a to přímo lepením, nebo šroubováním na dřevěný rošt, v případě nerovného podkladu. Obklad Vilo tvoří dutinková plastová deska o šíři 250mm, opatřená pérem a drážkou. Po sestavení je spára jen minimálně viditelná.

Obklady Vilo mají dezén, který se opakuje, je možné pak sestavovat libovolné desky k sobě. Nebo potisk tvoří motiv, který je rozložen na čtyřech deskách a v tomto případě na pořadí desek záleží. V obou případech výsledný efekt je vkusný, neotřelý a ojedinělý.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 49 ze 49 produktů
Zobrazeno 1 - 49 ze 49 produktů

S obklady Vilo dosáhnete rychlé vizuální změny interiéru při minimálních nákladech.

Pokud se rozhodnete změnit tvář vašeho interiéru, nejčastější volbou je pochopitelně malování. Když pomineme nutnost vystěhování nábytku, přípravy povrchu, ale hlavně zakrytí toho, co nemá být zamalované, je to poměrně složitá, téměř vojenská operace. Co když ale podklad potřebuje větší vysprávky, nebo je nerovný, co když se jedná o koupelnu, nebo prádelnu. A co když se chceme vyhnout mokrému procesu.

Pro to vše je odpovědí interiérový obklad Vilo. Jedná se o plastové panely o šíři 250mm potištěné dekorativním vzorem. Obklady Vilo se lepí přímo na zdivo, nebo se častěji, šroubují na dřevěný rošt. V každém případě jde o suchou montáž, kde nehrozí takový rozsah nepořádku, jako při malování. Další výhodou obkladu Vilo je vodotěsnost, díky které jsou vhodné do koupelen a mokrých provozů. Montáž obkladů Vilo je velmi jednoduchá, nevyžaduje žádné speciální nářadí, ani léta praxe. Zvládnou ho i běžní kutilové. Není třeba sjednávat dnes tolik nedostatkového řemeslníka.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.