3D Měkké obklady O! Bubble

26. července 2018

Pro obklady interiéru se nabízí celá řada tradičních materiálů. Keramické obklady, dřevo, kámen, cihelný obklad. Ty pak mohou být jak přírodní, nebo jako různé druhy imitací. I když se s těmito materiály dá pracovat individuálně dle vlastní  fantazie, vždy je to variace na již viděné téma.

Nabízíme něco nového, jiného a přesto důvěrně známého:

3D obklady O! Bubble.

Co to je?

Měkké obklady jsou vyrobené z polyuretanové pěnovky, potažené vrstvou z mikrovlákna. Výsledkem jsou ručně barvené tvarovky určené k obkládání stěn v interiéru. Nabízí se 15 základních tvarů, z toho některé jsou v různých tloušťkách, které se dají vzájemně kombinovat. Zajímavá je i nabízená paleta 52 odstínů.

Při koupi doporučujeme objednat pěnovkové obklady na celou zamýšlenou plochu. Jde se o ruční výrobu, kde nelze garantovat 100% shodu odstínu. Jednotlivé šarže se mohou mírně barevně lišit mezi sebou, tím pádem i od referenčního vzorku.

barevnice obkladů O! Bubble

Jaké jsou přednosti?

Pokud pomineme originální vzhled a design, pak je to tlumení zvuku a jejich měkkost. Jsou vhodné i dětské herny. Přesto, že obklad je profilovaný – 3D, nehrozí zranění při hře dětí.

Svým tvarem a povrchem pěnovkové obklady O! Bubble svádí návštěvníka k dotyku, k osahání. Na pohled působí měkce a hřejivě, čímž přispívají k vytváření příjemné atmosféry interiéru.

Pro jaký interiér jsou vhodné?

O! Bubble Birdy

Prakticky pro jakýkoliv. Pochopitelně nejvíce byty, ale i reprezentační a firemní prostory, hotelové recepce a další. Omezení neexistuje. Použití je omezeno pouze vlastní fantazií a odvahou. Odvahou odlišit se, a vystoupit z davu, se skutečně originálním obkladem.

K tomu se nabízí velká škála tvarů a barev. To už skýtá velký prostor pro vytvoření vlastního neopakovatelného designu interiéru, pro otisk svého já do obytných místností, pro vytvoření vlastního domova…

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.