Stavitelné podstavce a terče

Kdo jednou montoval terasu, na nerovném podkladu, jistě ocení praktické výškově stavitelné podstavce pod terasu. Tyto plastové podstavce se vyrábí v provedení pod velkoformátovou betonovou dlažbu, nebo pro pokládku nosníků pro terasové palubky. I přes to, že jsou vyrobené z plastu, nosnost jednoho podstavce je cca 1200kg. Podstavce pod terasu si můžeme rozdělit dle výšky na:

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 60 ze 127 produktů
Zobrazeno 1 - 60 ze 127 produktů

Terasové stavitelné podložky a terče pod dlažbu usnadní realizaci zahradních posezení.

Pokládce zahradního chodníku, nebo podlahy v pergole předchází odstranění trávy, výkop zeminy, navezení podkladního štěrku. Dále srovnání, hutnění, navezení písku, či prosívky, opět srovnání do roviny, pokládka dlažba a závěrečné hutnění vibrační deskou.

A při tom to jde jednodušeji, pokud použijeme stavitelné terče pod dlažbu, nebo stavitelné podstavce pod terasy.

Stavitelné terče jsou svislé nosné prvky, které umožňují výškovou korekturu. Rozdíl mezi podstavcem pod dlažbu a podstavcem pod terasuje v hlavě. Terče pod dlažbu mají hlavu opatřenou křidélky pro slícování spár dlažby, zatímco stavitelné podstavce pod terasu mají pouze jedno pro ukotvení podélných nosníků.

Výhody použití stavitelných podstavců

Hlavní výhoda spočívá ve výšková korektuře, jak při vlastní stavbě, tak i následně po dokončení bez nutnosti rozebírat krycí vrstvu. A to jen za pomocí speciálního klíče. Použitím stavitelné podložky vznikne pod pochozí plochou prostor, kde můžeme vést technické rozvody, elektřinu, odpady atd. Stavitelná podložka může být upravena každá na jinou výšku, nemusíme se tedy zabývat přesným srovnáním podkladu.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.