Fasádní obklad Solid Brick

Obklady s dekorem cihla patří mezi oblíbené a často používané. Ty mohou být lepené přímo na fasádu jako v případě cihliček Izoflex, kamínkového obkladu Delap. U provětrávaných fasád, s cihelným dekorem, se pak využívají plastové panely Decobrick, nebo VinyBrick.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 7 ze 7 produktů
Zobrazeno 1 - 7 ze 7 produktů

Fasádní panely Solid pro odvětrávané fasády.

Fasádní panely Solid slouží k zakrytí odvětrávaných fasád. Odvětrávané, někdy taky uváděné jako zavěšené fasády, jsou alternativou ke klasickým kontaktním zateplovacím systémům.

Výhodou je, umožnění cirkulace vzduchu mezi obkladem a zdivem a tím i odvodu vlhkosti. Říkáme, že fasádní panely Solid umožňují stavbě dýchat. Proto se fasádní panely používají i pro obklady soklů a všude tam, kde je stavba vlhká a nemůžeme ji uzavřít omítkou, či polystyrénem.

Fasádní panely jsou odolné proti hnilobě, plísním a dřevokaznému hmyzu, v neposlední řadě i UV záření. Fasádní panely nevyžadují cyklickou údržbu, jako dřevěné povrchy, což přináší finanční úsporu. Jsou odolné povětrnosti a jsou omyvatelné.

Fasádní panely Solid se dodávají ve třech designových řadách - Cihla (Brick), - Kámen (Stone), - Pískovec (Sandstone) vždy v pěti barevných variantách.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.