Imitace cihly

Plastové interiérové obklady Vilo jsou určené k obkladu stěn, a to přímo lepením, nebo šroubováním na dřevěný rošt, v případě nerovného podkladu. Obklad Vilo tvoří dutinková plastová deska o šíři 250mm, opatřená pérem a drážkou. Po sestavení je spára jen minimálně viditelná. Obklady Vilo mají dezén, který se opakuje, je možné pak sestavovat libovolné desky k sobě. Nebo potisk tvoří motiv, který je rozložen na čtyřech deskách a v tomto případě na pořadí desek záleží. V obou případech výsledný efekt je vkusný, neotřelý a ojedinělý.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 5 ze 5 produktů
Zobrazeno 1 - 5 ze 5 produktů

Cihelný dekor i interiéru i bez obkládače, za pomocí imitace cihel Vilo.

Imitace cihel – plastové panely Vilo, vám umožní provést rychlou estetickou změnu interiéru svépomocí. Nebudete potřebovat řemeslníka = úspora nákladů. Systém panelů Vilo s imitací cihel se montuje na dřevěný rošt, nebo v případě rovného podkladu, je možné lepit přímo na zeď.

Panely Vilo nabízí celou řadu dekorů, v případě imitací cihel, je možné vybírat hned z několika vzorů. Panely Vilo jsou určené pouze do interiéru. Při montáži se používají doplňkové lišty, nebo ukončovací pásky. Imitace cihel lze použít na celou místnost, častěji jde ale jen o jednotlivé stěny, kdy imitace cihel slouží jako designový prvek.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.