Imitace dřeva

Plastové interiérové obklady Vilo jsou určené k obkladu stěn, a to přímo lepením, nebo šroubováním na dřevěný rošt, v případě nerovného podkladu. Obklad Vilo tvoří dutinková plastová deska o šíři 250mm, opatřená pérem a drážkou. Po sestavení je spára jen minimálně viditelná.

Obklady Vilo mají dezén, který se opakuje, je možné pak sestavovat libovolné desky k sobě. Nebo potisk tvoří motiv, který je rozložen na čtyřech deskách a v tomto případě na pořadí desek záleží. V obou případech výsledný efekt je vkusný, neotřelý a ojedinělý.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 16 ze 16 produktů
Zobrazeno 1 - 16 ze 16 produktů

Dřevo je krásné, ale jeho údržba není jednoduchá, pokud nesáhneme po imitaci dřeva.

Přírodní dřevo je náchylné k hnilobě a plísním, a to i v interiéru, zejména pokud se jedná o místnosti s provozem vody, nebo páry. Typicky to jsou koupelny, prádelny, ale i automyčky, či potravinářské provozy.

Přesto se příjemného dekoru dřeva v takových provozech vzdát nemusíme. Stačí, když sáhneme po imitaci dřeva. Plastové obklady Vilo věrně imitují dřevěný dekor a rozhodně jim žádná hniloba nehrozí. Imitace dřeva jsou v široké paletě, od přírodního, až po dřevo staré, nebo výrobky, jako parkety, či desky.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.