Interiérové panely Linerio - proužky pro váš interiér.

29. června 2022 | Autor: Vít Zwinger
Obsah článku

Designově sladit interiér, tedy nábytek, užitkovou elektroniku a povrchy stěn není zrovna lehký úkol. Jednou z možností úpravy stěn je použití plastického obkladu Linerio. Jak napovídá název, jde o proužky. Ale ne tak docela. Správně se průřezem jedná o trapézovou desku.

Panely Linerio tedy nabízí možnost kombinace světlých vystouplých částí a tmavšího úžlabí, nebo v případě dekoru chocolate je barva stejná na celém panelu. Rovněž rozměrově máme možnost použít jemnější panely S, s malým profilem, až po nejvýraznější panely L. 

Linerio S Linerio M Linerio L
Linerio S Linerio M Linerio L

Barevně jsou všechny panely v teplých dekorech dřeva, které velmi dobře imitují barvou i kresbou. Panely Linerio se hodní spíše k obkládání částí stěn, než celých ploch. Je zde snaha vytvořit jiný typ povrchu, než klasickou hladkou stěnu opatřenou malbou. Panely lze klást svisle, vodorovně, nebo diagonálně, i to rozšiřuje možnosti použití, možná je i vzájemná kombinace.

Panely Linerio se uplatní v obytných místnostech, doma, kde přispějí k pohodové náladě interiéru. Také jsou vhodné pro recepce firem, haly, nebo přednáškové sály. Díky svému profilu zmírní echo ve velkých místnostech.

 

Vit Zwinger
Vít Zwinger
Ve stavebnictví a příbuzných oborech se pohybuji celý svůj profesní život. Zabrousil jsem také do inženýrského stavitelství, další dovednosti jsem nasbíral ve firmě zabývající se výstavbou rodinných domů na klíč. Pomyslnou třešničkou na dortu mých zkušeností se stala stavba našeho rodinného domu svépomocí. Díky tomu všemu věřím, že moje rady a tipy ověřené v praxi pro vás budou přínosem.
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.