Interiérové panely Linerio - proužky pro váš interiér.

29. června 2022

Designově sladit interiér, tedy nábytek, užitkovou elektroniku a povrchy stěn není zrovna lehký úkol. Jednou z možností úpravy stěn je použití plastického obkladu Linerio. Jak napovídá název, jde o proužky. Ale ne tak docela. Správně se průřezem jedná o trapézovou desku.

Panely Linerio tedy nabízí možnost kombinace světlých vystouplých částí a tmavšího úžlabí, nebo v případě dekoru chocolate je barva stejná na celém panelu. Rovněž rozměrově máme možnost použít jemnější panely S, s malým profilem, až po nejvýraznější panely L. 

Linerio S Linerio M Linerio L
Linerio S Linerio M Linerio L

Barevně jsou všechny panely v teplých dekorech dřeva, které velmi dobře imitují barvou i kresbou. Panely Linerio se hodní spíše k obkládání částí stěn, než celých ploch. Je zde snaha vytvořit jiný typ povrchu, než klasickou hladkou stěnu opatřenou malbou. Panely lze klást svisle, vodorovně, nebo diagonálně, i to rozšiřuje možnosti použití, možná je i vzájemná kombinace.

Panely Linerio se uplatní v obytných místnostech, doma, kde přispějí k pohodové náladě interiéru. Také jsou vhodné pro recepce firem, haly, nebo přednáškové sály. Díky svému profilu zmírní echo ve velkých místnostech.

 

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.