Kulaté nerezové sloupky jsou nuda, zkuste hranaté!

1. června 2017

 

Pro letošní rok jsme si připravili významné rozšíření sortimentu zábradlí. Kulatý nerezový sloupek je standard, který má snad každý. Pro ty kteří se chtějí odlišit je zde zajímavá možnost. Jedná se o hranaté sloupky se čtvercovým průřezem 40x40mm.

Hranaté sloupky jsou výrazným designovým prvkem a jimi tvořené zábradlí jistě vybočí ze zavedené rutiny. Sloupky jsou z nerezi třídy AISI 304 s povrchovou úpravou kartáčováním. Jsou k dispozici pro výplň se 4 až 6 kulatými pruty a to v provedení jak podestové, tak schodišťové a s horním i bočním kotvením, tak jako dosavadní sortiment.

Proč je výplň kruhová a nikoliv hranatá? Důvody jsou dva. Jednak diametrálně odlišná cena, jaká by byla za hranatou výplň a jednak vznik možných komplikací v ohybech, zejména pokud je ohyb jak stranový, tak současně i sklonový. Ke hranatým sloupkům je možné osadit klasické kulaté dřevěné madlo s průměrem 42,4mm, nebo i nově bukové hranaté madlo 40x40mm.

     

Další novinkou z oblasti madel, je set stěnového madla s nerezovými koncovkami.

Jedná se o variantu již dříve zavedeného dřevěného kulatého madla s nerezovými držáky, kde dřevěné koncovky nahradily výrazné designové koncovky nerezové. Madlo se dodává v délkách 1 -3m, stejně jako předchozí model.

K hranatým sloupkům patří i hranaté madlo. Přidali jsme dva druhy bukového madla. První o průřezu 40x40mm. se dodává ve třech délkách: 2, 2,5 a 3m. Druhé s průřezem 45x40mm a drážkou pro kotvení se dodává pouze v délce 3m.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.