Montáž nerezového komínu Complex D a izolace prostupů.

1. ledna 2018 | Autor: Vít Zwinger
Obsah článku

Nerezové komíny se mimo jiné vyznačují rychlou montáží. Což si můžeme demonstrovat na níže uvedeném videu. Při výběru komínu je nejdůležitější průměr komínu, jeho účinná výška a hlavně umístění vzhledem k budově. Do interiéru musíme použít komín s izolací min. 50mm, zatímco pro komín umístěný vně budovy postačí síla izolace 25mm. V obou případech je samotná montáž identická. Jejich sestavy jsou zde: Komín Ciko nerez . Celý sortiment jednotlivých dílů naleznete zde: Nerezové komínové díly

Nedílnou součástí montáže nerezového komínu je izolace komínového tělesa při průchodu přes spalné konstrukce. Této problematice je zapotřebí věnovat velkou pozornost a raději, než experimentovat na stavě doporučujeme použití originálních prvku pro izolaci prostupů.

Vit Zwinger
Vít Zwinger
Ve stavebnictví a příbuzných oborech se pohybuji celý svůj profesní život. Zabrousil jsem také do inženýrského stavitelství, další dovednosti jsem nasbíral ve firmě zabývající se výstavbou rodinných domů na klíč. Pomyslnou třešničkou na dortu mých zkušeností se stala stavba našeho rodinného domu svépomocí. Díky tomu všemu věřím, že moje rady a tipy ověřené v praxi pro vás budou přínosem.
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.