Půdní schody Wippro Klimatec 160 rozměr / výška: 120x60/250-265cm

Půdní schody Wippro Klimatec 160
33 069 Kč / ks
Cena:
33 069 Kč/ks
Dostupnost:
21 dní
Kód zboží:
P2075_121:5_
zvětšení výšky:
síla stropu:
kotevní šrouby:
požární odolnost:
Počet:
-
+
ks
Cena celkem:
33 069 Kč
27 329.75 Kč bez DPH
Chcete poradit s výběrem?
Popis produktu

Zateplené půdní schody Wippro Klimatec jsou určeny pro energeticky pasivní domy díky nadstandardní izolaci (U zabudovaných schodů = 0,34W/m2K) a vzduchotěsnosti tř. 4.

půdní schody Klimatec se skládají ze žebříku, kombinovaného rámu a spodního víka. Třídílný skládací žebřík s nášlapy 360x120mm s protiskluznou úpravou je namontován na spodním víku. Toto víko se skrytými panty a dvojitým falcem obsahuje 160mm tepelné izolace. Víko po uzavření, ze spodu přesahuje rám schodů, je po uzavření vzduchotěsné. Vyklápění víka je brzděno teleskopickým madlem a pro usnadnění zavírání je opatřeno skrytým systémem pružin, takže manipulaci zvládnou snadno i ženy.

Zateplené půdní schody Klimatec jsou namontovány do ocelového rámu s obložením z voděodolné dřevoštěpkové desky o výšce 480mm. Na dřevěné desce se tím pádem netvoří kondenzát, což je výhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Za příplatek je možno dokoupit ruční, nebo automaticky otevírané horní víko z pozinkovaného plechu, nebo i izolované. Úkolem tohoto víka je zabránění pádu nečistot do prostoru schodiště a následného vysypání do obytného prostoru.

Zateplené půdní schody Wippro Klimetec jsou opatřené komaxitovým lakem v bílé barvě. Dodávají se ve třech půdorysných rozměrech a pro výšky podlaží 2500-2750mm. Za příplatek až do 3200mm. U menších výšek je nutno zkrátit žebřík přímo na stavbě. Pro minimalizování tepelných ztrát doporučujeme použití tepelně izolační těsnící set k dotěsnění stavebního otvoru. Zateplené půdní schody Klimetec je vhodné doplnit o tepelně izolační horní kryt.

Zateplené půdní schody Wippro mohou za příplatek být vyrobeny s požární odolností EL 30.

Pro luxusní provoz je možno zateplené půdní schody již z výroby opatřit plně automatickým elektropohonem a to dokonce s dálkovým ovládáním.

Schody se vyrábí na zakázku na základě objednávek.

photophoto
Parametry
požární odolnost:
EI30
síla izolace:
160mm
vhodné pro:
energeticky pasivní domy
Možnosti dopravy pro tento produkt
truck
Doprava ze skladu zdarma po celé ČR
Dopravu u vybraných produktů zajišťuje přímo výrobce, nebo distributor. Produkty s touto dopravou vám dovezeme kamkoli po České republice zcela zdarma. Podmínkou je úhrada objednávky převodem. Orientační cena dopravy je ZDARMA.
Naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem
kvalita komunikace
dodací lhůta
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.