Solid Sandstone - nová řada do rodiny obkladů Solid.

25. září 2018

Panely Solid slouží jako konečná vrstva odvětrávaných fasád. Jsou oblíbené pro jednoduchost montáže, odolnost povětrnostním vlivům a slunci. V neposlení řadě taky pro bezúdržbový provoz a možnost ostřiku vodou při znečištení.

Panely Solid se k nám dovážejí již řadu let. Za tu dobu prošly řadou designových změn. Vzpomeňme kolekci Deco (Brick a Stone), dále pak před nedávnem ukočenou kolekci pojmenovanou po evropských zemích. Z této pak vychází současná kolekce Solid Stone a Solid Brick s názvy po evropských městech.

Vždy to ale byly řady dvě - cihly a kámen, v tomto případě přírodní. V případě obkladu Solid Stone, kdy reliéf je tvořen nepravidelným různě velkým přírodním kamenem, je vidět vodorovné napojení řad panelů. Právě díky kontrastu nepravidelných kamenů a rovné hrany panelu. Což u cihly, která přirozeně obsahuje rovné spáry i v ploše panelů, vidět není.

Z toho důvodu přišel výrobce u kamenného reliéfu s řešením - Solid Sandstone. Jde o kámen - pískovec, opracovaný do pravoúhlých bloků. Díky tomuto řešení by vodorovné napojení řad panelů mělo být téměř neviditelné.

 Solid Sandstone  Solid Brick  Solid Stone
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.