Stavební pouzdro Scrigno Gold Base dvoukřídlé

Moderní stavební pouzdra se k nám dostaly z Itálie. Mezi renomované italské výrobce patří firma Scrigno, která už léta dováží své pouzdra k nám. V nabídce naleznete jejich pouzdra pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Rovněž i vylehčenou variantu stavebního pouzdra Scrigno-Kit určenou pro sádrokartonové příčky.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 0 ze 0 produktů
Zobrazeno 1 - 0 ze 0 produktů

Dvoukřídlé stavební pouzdro Scrigno Gold Base je vhodné pro haly a větší průchody.

Dvoukřídlé stavební pouzdro Scrigno Gold Base umožňuje zavěsit dvoje posuvné dveře do pojezdové kolejnice pouzdra a jejich „zajetí“ do konstrukce příčky při otevření. Dvoukřídlé dveře se otevírají od sebe a tahem za jedno křídlo, současně otevírá druhé, díky synchronnímu mechanizmu.

Dvoukřídlé provedení vznikne spojením dvou pouzder Scrigno Gold Base pomocí středového dílu. Pouzdra řady Scringo Gold jsou zhotoveny z profilovaných segmentů, které umožňují po zabudovaní absorbovat rozdílné roztažnosti tak nesourodých materiálů jako je zdivo a ocel. Výsledkem je absence tvorby vlásečnicových trhlin na omítce. Díky speciálnímu antikoroznímu povrchu se na pouzdra Scringo Gold Base vztahuje doživotní záruka na průchozí korozi.

Stavební pouzdro Scringo Gold je vybaveno pojezdovými vozíky s ložisky, které umožňují hladký a tichý chod i pro skleněné dveře. Samozřejmostí je možnost doplnit Scringo Gold brzdou dorazu, či dokonce elektrickým otevíráním. Scringo Gold Base svým zpracováním a řešenými detaily patří k exkluzivním produktům, převyšující běžně používané stavební pouzdra.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.