Stavební pouzdro Scrigno Gold Base jednokřídlé

Moderní stavební pouzdra se k nám dostaly z Itálie. Mezi renomované italské výrobce patří firma Scrigno, která už léta dováží své pouzdra k nám. V nabídce naleznete jejich pouzdra pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Rovněž i vylehčenou variantu stavebního pouzdra Scrigno-Kit určenou pro sádrokartonové příčky.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 0 ze 0 produktů
Zobrazeno 1 - 0 ze 0 produktů

Scrigno Gold Base je jednokřídlé stavební pouzdro ve špičkové kvalitě s propracovanými detaily.

Stavební pouzdro Scringo Gold Base je pouzdro pro jednokřídlé posuvné dveře, zavěšené na kolejnici, které při plném otevření zcela zajíždí do konstrukce příčky. Tím Scringo Gold Base vytváří bezbariérový průchod a šetří místo, které by bylo nutné pro otevření klasických dveří.

Pouzdro Scringo Gold Base patří k řadě Gold, která díky speciálnímu povrchu dovoluje poskytnout celoživotní záruku na průchozí korozi. Pouzdra řady Scringo Gold jsou zhotoveny z profilovaných segmentů, které umožňují po zabudovaní absorbovat rozdílné roztažnosti tak nesourodých materiálů jako je zdivo a ocel. Výsledkem je absence tvorby vlásečnicových trhlin na omítce.

Stavební pouzdro Scringo Gold je vybaveno pojezdovými vozíky s ložisky, které umožňují hladký a tichý chod i pro skleněné dveře. Samozřejmostí je možnost doplnit Scringo Gold tichým dorazem (brzdou), či dokonce motorickým otevíráním. Scringo Gold Base svým zpracováním a řešenými detaily patří k exkluzivním produktům, převyšující běžně používané stavební pouzdra.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.