Stavební pouzdro Scrigno Granluce Singolo

Moderní stavební pouzdra se k nám dostaly z Itálie. Mezi renomované italské výrobce patří firma Scrigno, která už léta dováží své pouzdra k nám. V nabídce naleznete jejich pouzdra pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Rovněž i vylehčenou variantu stavebního pouzdra Scrigno-Kit určenou pro sádrokartonové příčky.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 0 ze 0 produktů
Zobrazeno 1 - 0 ze 0 produktů

Stavební pouzdro Scrigno Granluce Singolo otevírá posuvné dveře na jednu stranu - paralelně.

Stavební pouzdro Scrigno Granluce Singolo se uplatní zejména v případech, kdy je zapotřebí dvoukřídlých posuvných dveří, ale místo pro zajíždění ja pouze na jedné straně. Scrigno Granluce Singolo má dveřní křídla zavěšené na dvou kolejnicích vedle sebe. Tedy paralelně a dveře se otevírají teleskopicky díky synchronnímu zařízení, kdy tahem za jedno křídlo se současně otevírá i druhé.

Paralelní pouzdro Scringo Granluce patří k řadě Gold, která díky speciálnímu povrchu dovoluje poskytnout celoživotní záruku na průchozí korozi. Pouzdra řady Scringo Gold jsou zhotoveny z profilovaných segmentů, které umožňují po zabudovaní absorbovat rozdílné roztažnosti tak nesourodých materiálů jako je zdivo a ocel. Výsledkem je absence tvorby vlásečnicových trhlin na omítce.

Stavební pouzdro Scringo Singolo je vybaveno pojezdovými vozíky s ložisky, které umožňují hladký a tichý chod i pro skleněné dveře. Samozřejmostí je možnost doplnit Scringo Singolo tichým dorazem (brzdou), či dokonce motorickým otevíráním. Scringo Granluce Singolo svým zpracováním a řešenými detaily patří k exkluzivním produktům, převyšující běžně používané stavební pouzdra.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.