Stavební pouzdro JAP 730 Norma Parallel

Nejběžnější a nejprodávanější stavební pouzdra na našem trhu jsou pouzdra JAP Norma. Pouzdra jsou pro jednokřídlé, nebo dvoukřídlé dveře. Ty mohou být klasické dřevěné, nebo i celoskleněné. U těchto pouzder se používá kolem otvoru dělená obložková zárubeň. Dveře i zárubně pro posuvné dveře dnes již nabízí všichni výrobci dveří. Jde o typizované prvky jejichž pořízením je dnes již běžné.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 7 ze 7 produktů
Zobrazeno 1 - 7 ze 7 produktů

Stavební pouzdro JAP Norma Parallel umožní dvoukřídlé dveře zavírat na jednu stranu.

Stavební pouzdro JAP Norma Parallel je rovněž určeno pro široké prostupy uzavíratelné posuvnými dveřmi. Ne všude však je možné osadit stavební pouzdro, tak aby se dveřní křídla otevírala do obou stran. JAP Norma Parallel tedy otevírá dveřní křídla vždy jen na jednu stranu – vpravo, nebo vlevo.

JAP Norma Parallel je konstrukce pro dvoukřídlé posuvné dveře, které zajíždějí do stavební konstrukce, to znamená, že při plném otevření nejsou vidět. To šetří místo, které by bylo nutné pro klasické dveře. JAP Parallel nabízí už v základní variantě synchronní zavírání, které umožní tahem za jedno křídlo automaticky zavírat druhé.

Systém JAP Norma Parallel lze vybavit tichým dorazem, který brání prudkému přibouchnutí dveří. I stavební pouzdro JAP norma Parallel je vhodné pro dřevěné i celoskleněné dveře, rozdíl je pouze v dokoupení držáků na skleněné dveře.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.