Stavební pouzdro JAP 720 Norma Unibox

Nejběžnější a nejprodávanější stavební pouzdra na našem trhu jsou pouzdra JAP Norma. Pouzdra jsou pro jednokřídlé, nebo dvoukřídlé dveře. Ty mohou být klasické dřevěné, nebo i celoskleněné. U těchto pouzder se používá kolem otvoru dělená obložková zárubeň. Dveře i zárubně pro posuvné dveře dnes již nabízí všichni výrobci dveří. Jde o typizované prvky jejichž pořízením je dnes již běžné.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 7 ze 7 produktů
Zobrazeno 1 - 7 ze 7 produktů

Stavební pouzdro JAP 720 Norma Unibox řeší zavírání dvou dveřních vstupů umístěných blízko sebe.

Stavební pouzdro JAP Norma Unibox je odpovědí na noční můru architektů – dva dveřní prostupy umístěné blízko sebe. Klasickým příkladem bývá WC a koupelna.

Stavební pouzdro JAP Norma Unibox je konstrukcí pro dvě jednokřídlé posuvné dveře uzavíratelné k sobě, do společného boxu. Tím vzniká úspora, nutná v případě klasických otočných dveří, navíc při plném otevření nejsou dveřní křídla vidět, jsou skrytá ve stavební konstrukci.

Stavební pouzdro JAP Norma Unibox můžeme osadit dřevěnými nebo celoskleněnými dveřmi. Obě křídla lze vybavit tichým dorazem, který brání bouchnutí dveří při prudkém otevření. JAP Norma Unibox je léty prověřený a osvědčený model.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.