Stavební pouzdro JAP 720 Norma Unibox

Stavební pouzdro JAP 720 Norma Unibox je odpovědí na noční můru architektů – dva dveřní prostupy umístěné blízko sebe. Klasickým příkladem bývá WC a koupelna. JAP 720 Norma Unibox je konstrukcí pro dvě jednokřídlé posuvné dveře uzavíratelné k sobě, do společného boxu. Tím vzniká úspora, nutná v případě klasických otočných dveří, navíc při plném otevření nejsou dveřní křídla vidět, jsou skrytá ve stavební konstrukci.

Stavební pouzdro JAP 720 Norma Unibox můžeme osadit dřevěnými nebo celoskleněnými dveřmi. Obě křídla lze vybavit tichým dorazem, který brání bouchnutí dveří při prudkém otevření. JAP 720 Norma Unibox je léty prověřený a osvědčený model.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 7 ze 7 produktů
Zobrazeno 1 - 7 ze 7 produktů

Stavební pouzdra JAP Norma jsou základem celé nabídky.

Stavební pouzdro označené řadou Norma je nejzákladnějším a nejběžnějším prvkem celé nabídky. Původně výrobce řady vůbec neřešil, ale s nástupem nových druhů pouzder muselo být upraveno názvosloví. Kompletní původní nabídka dostala název Norma. Stavební pouzdra Norma jsou ty nejběžněji používané. Můžeme je rozdělit na stavební pouzdra pro jednokřídlé dveře a dvoukřídlé. Nejběžnější z jednokřídlých je Norma Standard, ale zde patří i Norma Unibox. Představitelé dvoukřídlých jsou Norma Komfort a Norma Parallel.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.