Vinylové podlahy SPC Rigid, Canadian Design

29. října 2022 | Autor: Vít Zwinger
Obsah článku

Vinylové podlahy v poslední době patří k nejoblíbenějším. Přispívají k tomu skvělé užitné vlastnosti, příznivá cena i možnost jednoduché svépomocné pokládky.
Přicházíme tedy s nabídkou vinylové podlahy Canadian Design s tvrdým jádrem (SPC RIGID) a integrovanou podložkou.


Vinylová podlaha Canadian Design má velmi dobré akustické vlastnosti, tlumí kročejový hluk, i zvuk padajících předmětů. To jí předurčuje k využití ve vícepodlažních budovách. Díky třídě zátěže 23/33 je vhodná do bytů, ale i na exponová místa, jako jsou chodby, školy, veřejné budovy. Je vhodná pro podlahové vytápění. vinylová podlaha velmi dobře absorbuje teplo a rychle je předává do místnosti. Díky tomu je nášlap vnímán jako příjemně teplý. Povrch má protiskluzovou úpravu a podlaha je voděodolná.Vit Zwinger
Vít Zwinger
Ve stavebnictví a příbuzných oborech se pohybuji celý svůj profesní život. Zabrousil jsem také do inženýrského stavitelství, další dovednosti jsem nasbíral ve firmě zabývající se výstavbou rodinných domů na klíč. Pomyslnou třešničkou na dortu mých zkušeností se stala stavba našeho rodinného domu svépomocí. Díky tomu všemu věřím, že moje rady a tipy ověřené v praxi pro vás budou přínosem.
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.