Dřevěné madlo

Dřevěná madla na schodiště dodáváme z tvrdého dřeva, buku, nebo dubu. Jedná se o masiv, není to napojovaný materiál (někdy označovaný jako „cink“). Madla na schodiště nabízíme nejčastěji kulatá o průměru 42mm, nebo i hranatá. Dřevěná madla lze pořídit jako metráž, nebo v sadě. Tato sada obsahuje zakončení madla a dle délky, příslušný počet nerezových stěnových držáků včetně propojovacích vrutů.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 38 ze 38 produktů
Zobrazeno 1 - 38 ze 38 produktů

Dřevěné madlo je příjemné na dotyk, i pohledově.

Dřevěná madla nabízíme z masívního dřeva, buku, nebo dubu. Tvarově jsou v nabídce kulaté i čtvercové průřezy. Dřevěné madlo má, mimo jiné, celé zábradlí zpevnit, proto musí být spojené v jeden celek. K tomu slouží celá řada spojek a zakončení. Ty mohou být pro dřevěné madlo jak dřevěná, tak i nerezová. Dokonce nám umožní i plynulý přechod z dřevěného madla na nerezové.

Dřevěná madla nabízíme i jako sestavy. Ty jsou určené pro samostatné osazení na zeď. Sestavy obsahují dřevěné madlo, koncovky (dřevěné, nebo nerezové) a držáky madel v příslušném počtu, dle délky madla. Všechny dřevěná madla se dodávají hlazená, ale bez povrchové úpravy nátěrem. Toto umožní odstranit případné skvrny a poškrábání, vzniklé během montáže, a až po té provést nátěr na čisto.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.