Změny v sortimentu obkladu Izoflex, 2024

11. března 2024

Pod dvou letech dochází k velkým změnám v sortimentu cihelných pásků Izoflex.

1) Rozšíření barev a vzorů. 

Paleta nabízených barev a vzorů doznala podstatného rozšíření, viz: Věrná imitace cihelných obkladů, druh obkladu: Izoflex - Stavebniny hrou. Tyto barvy byly k dispozici i dříve, ale byly zde omezení co se týkala minimálního odběru. pro praktický maloprodej to nebylo použitelné.
Nyní by všechny vzory zveřejněné na tomto webu měly být k dispozici od 1m2 s běžným termínem dodání 14-21 dní. Celá řada nových barev sebou přináší i svůj unikátní reliéf povrchu. Ten tedy nelze volit, ale je pevně svázaný s konkrétní barvou. Například:

 6124 Belgium  2054 Izmir  5030 Brugia

2) Přejmenování. 

Název obkladů se skládal z trojmístného číselného označení a pojmenování. Nyní je číslování čtyřmístné. Před stávající označení přibyla číslice označující barevnou řadu (např. 6 = červená). Takže namísto obkladu: 105 Toledo, tu nově máme: 6105 Toledo.

3) Vyřazení dekoru.

U obkladů s volitelným dekorem, byl vyřazen dekor "rustikální". Ten je nyní dostupný pouze na objednávku v minimálním množství 60m2. K dispozici jsou tak dekory "hladká" a "lupek".

4) Vyřazení šířky.

U obkladů s volitelnou šířkou, byla vyřazena šíře 52mm. Ta je nyní dostupná pouze na objednávku v minimálním množství 60m2. K dispozici jsou tak šířky 65mm a 71mm.

5) Balení lepidel.

Došlo k úpravě balení u malých množství. Bylo zavedeno balení balení 2,5kg, dále je k dispozici 5kg a 20kg.

6) Změna barevnosti lepidel.

Už na podzim přibyla nová barva lepidla 211 středně šedá, a byla vyřazena barva 201. Ta se dříve hojně prodávala. U staveb, kde byla dříve použita a nyní je třeba pokračovat a navázat, dá se ještě objednat. Běžně však v nabídce nebude.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.