Click 16mm, polykarbonátová deska se zámkem, 0,25x5m, bronz

(1)
Click 16mm, polykarbonátová deska se zámkem, 0,25x5m, bronz
1 215 Kč / ks
Sleva 8%
1 122 Kč / ks
Cena:
1 122 Kč/ks
 (1 215) Kč
Dostupnost:
5 dní
Kód zboží:
P2392
Počet:
-
+
ks
Cena celkem:
1 122 Kč
927.27 Kč bez DPH
Chcete poradit s výběrem?
Popis produktu

Zámková polykarbonátová deska Click 16 o šíři 250mm je oboustranně opatřena zámkem, díky kterému se desky vzájemně spojují do požadované plochy. Používá se na konstrukci lehkých přístřešků, stříšek, pergol a zahradních posezení.

Od běžných polykarbonátových desek se dále liší vnitřní strukturou - frost, která rozptyluje sluneční záření a tím zabraňuje vzniku skleníkového efektu. Další výhodou je způsob skrytého kotvení, kdy na povrchu střechy nejsou umístěny přítlačné lišty, ani terče, které by zachytávaly nečistoty, či bránily odtoku vody.

Polykarbonátová deska je lehká a při tom velmi tuhá, pružná, dá se ohýbat a snadno opracovávat přímo na stavbě. Odolává teplotám v rozmezí od -40 až do +120 stupňů C a má jednostrannou povrchovou úpravou odolnou UV záření. Pozor na správnou orientaci. Po řezání desek je nutno dutiny vyfoukat od pilin a uzavřít hliníkovou páskou a PC, nebo hliníkovým okrajovým profilem. Tím se zabrání vnikání prachu a organických nečistot. Minimální spád střechy je 9 stupňů.

Polykarbonátová deska se kotví pomocí plastových podložek s vruty, které jsou po dokončení montáže ukryty v zámcích desek. Po dokončení montáže PC deska může být zbavena ochranné folie.

Tato polykarbonátová deska se dodává jako bronzová se strukturou, se třemi komorami v tl. 16mm a nařezaném formátu 0,25x5m.

photo
Parametry
barva:
bronz
síla polykarbonátu:
16mm
šířka polykarbonátu:
0,25m
délka polykarbonátu:
5m
druh desky:
dutinková deska
Návody a technické listy
Možnosti dopravy pro tento produkt
truck
Doprava polykarbonátu po celé ČR
Dopravu velkoformátových polykarbonátových desek zajišťuje přímo dodavatel. Fixní cena dopravy činí 700 Kč za celou vaši objednávku.  Orientační cena dopravy je 700 Kč.
Hodnocení
Celkem:
4 z 5 (1 hodnocení)
Zákazník
25.11.2021
Fotka zámku, kam se vrtá otvor a pokládá podložka s vrutem, není kvalitní. Zatím jsem nenašla video na pokládku click polykarbonátu, pouze celých tabulí. Jinak je ale pracovní postup popsaný hezky. Na některé věci (např. poslední lať by neměla být přiražena ke zdi domu, atd.) však člověk musí přijít sám :-) Snadná manipulace, lehce se pokládá a snad bude i dobře fungovat.
Recenze ověřena službou Heureka
Naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem
kvalita komunikace
dodací lhůta
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.