Fasádní obklady Deco Siding

Obklady s dekorem dřeva se využívají u zavěšených fasád. Jde o plastové fasádní panely vinyPlus a desky Multipaneel potažené UV odolnou folií s kresbou dřeva. Ekonomickou variantu představují obklady Decosiding. Ty obohatily svou nabídku na tři typy profilů, a rovněž paleta dekorů v designu dřeva doznala podstatného rozšíření.  Pro klasické kontaktní lepení jsou zde flexibilní fasádní pásy Dřevoflex.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 29 ze 29 produktů
Zobrazeno 1 - 29 ze 29 produktů

Lehká provětrávaná fasáda to je fasádní obklad Deco Siding.

Fasádní obklad Deco Siding patří mezi zavěšené fasády, které se montují na dřevěný rošt. Tím vzniká mezi budovou a fasádou vzduchová mezera, která umožní stavbě dýchat, hovoříme o provětrávané fasádě. Fasádní obklad Deco Siding je proto vhodný na objekty, které mají problémy s vlhkostí. Další výhodou je omyvatelnost fasády, zejména v blízkosti komunikací, kde dochází ke znečištění fasády.

Samotná montáž je velmi jednoduchá a lze ji zvládnou i svépomocí. Jednotlivé obklady lze snadno krátit dle potřeby přímo na stavbě. Fasádní obklad rovněž umožní (díky roštové konstrukci) i zateplení pomocí minerální vaty. Mezi neopomenutelné výhody patří i velmi příznivá cena.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.